k2FtbBdWr1

Вирішення проблем учасників АТО

DSC00958

28 грудня відбулася робоча зустріч керівника апарату райдержадміністрації Любові Височанської із директором Львівського обласного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді Ярославом Бордіяном, який відвідав Кам’янку-Бузьку. На зустрічі були присутні начальник управління соціального захисту населення, волонтери громадської організації “Захисту прав та інтересів учасників АТО”, начальник відділу соціальної роботи Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівник терцентру.

Ярослав Ігорович –проінформував про створення, функціонування та діяльність Центру допомоги учасникам АТО. Розповів про основні напрямки роботи Центру.

Мета створення Центру – забезпечення взаємодії органами виконавчої влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями ветеранів війни та учасників АТО, волонтерськими та іншими громадськими організаціями, волонтерами, підприємствами, установами при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту та адаптації учасників АТО.

Височанська Любов Пентрівна– проінформувала про затвердження головою Кам’янка-Бузької райдержадміністрації складу робочої групи з підтримки учасників АТО та членів їх сімей, в яку входять, як представники виконавчих органів влади, так і представники громадськості. Наголосила, що основним завдянням представників влади є вирішення проблем учасників АТО та їх сімей, зокрема щодо активізації роботи з органами місцевого самоврядування стосовно виділення земельних ділянок та покращення житлових умов демобілізованих.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбулася благодійна акція «Великодній кошик» для сімей учасників АТО та сімей переселенців
У Львівському університеті провели вечір-спомин про Романа Іваничука
У Львівській області уклали перший договір про співробітництво громад
Розвиток мережі народних домів - у центрі наради із фахівцями галузі
Шановні мешканці Кам’янеччини!
У РДА розглянули питання надзвичайної екологічної ситуації, яка склалася на Добротвірському водосхов...