k2FtbBdWr1

Вирішували питання господарських відносин

озеро

 

28 вересня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з питання заводнення угідь  ФГ “Озеро”, яке спеціалізується у рибництві, наданні послуг рибництва.

“Важливо вияснити, який рівень води мав би бути в каналі, щоб не затоплювати прилеглі землі господарства ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” на період весняних повеней, літніх паводків та регулювання рівнів води”,- наголосив очільник району.

Керівник рибного господарства Тарас Лисик поінформував, що останній час літні періоди посушливі, запас води в озері доводиться поповнювати навесні.

-У даний час ми проводимо ремонт шлюзів-регуляторів, дна ложа ставу, косимо рослинність, розчищуємо берег. При заповненні ставу водою слідкуємо за тим, щоб було видно дренажні трубки, – сказав Тарас Лисик. Він ознайомив присутніх з картою-схемою господарства, обговорив разом із директором “Агро ЛВ Лімітед” Володимиром Шегдою та начальником Кам”янка-Бузького управління водного господарства Ігорем Теслюком питання господарських відносин, недопущення забруднених стоків у озеро, коригування рівня води у криницях селянських обійсть.

Господарники вирішили виїхати на місце та оглянути гідротехнічні споруди, залучивши до цього спеціаліста-гідромеліоратора.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: