k2FtbBdWr1

Вирішували житлові проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

DSC07335

12 березня заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин провела засідання інвентаризаційної комісії за участю представників районних державних адміністрацій та місцевих органів самоврядування з питань обстеження на придатність до проживання житлових об’єктів, що перебувають у власності дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. В. о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Дяківнич зазначила, що із 72 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації, 9-мають житло на праві власності, 58-мають житло на праві користування, 5-дітей  не мають  житла. З метою забезпечення дітей даної категорії житлом працівниками служби у справах дітей розроблена “Районна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки”, яка 29.03.2013 року затверджена рішенням сесії Кам’янка-Бузької  районної ради. На фінансування даної Програми на 2014 рік із районного бюджету виділено 20,0 тис. грн.

         Протягом 2013 року  комісією райдержадміністрації  було проведено перевірку стану утримання житла всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування, яке знаходиться на території району.

         Розглянувши акти перевірки зроблено висновок про те, що  першочергово вирішення питання забезпечення житлом потребують діти-сироти із села Зубів Міст. Житловий будинок осіб з числа дітей-сиріт  жителів села Тартак  теж потребує ремонту.

У зв’язку з вищенаведеним було вирішено кошти, які виділені на реалізацію заходів «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки», використати для придбання житлового будинку дітям-сиротам   із села Зубів Міст та ремонту житлового будинку дітей-сиріт, жителів села Тартак.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: