k2FtbBdWr1

Виробники свинини Львівщини зустрілись для узгодження важливих питань у розвитку галузі

viber_image899__1545404801_613x344.8125_3_0

21 грудня, на Львівщині відбулась зустріч виробників галузі свинарства з представниками обласної державної адміністрації, головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Львівської філії ДП «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин» щодо стану і перспектив розвитку галузі свинарствата заходів запобігання АЧС у Львівській області.

Під час зустрічі порушили питання розвитку галузі у сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення,  забезпечення вимог щодо недопущення занесення збудника АЧС на територію області,  вимог у здійсненні ідентифікації і реєстрації свинопоголів’я, отримання дозвільних  документів на викиди в атмосферне повітря та збереження відходів виробництва.

«Позитивні тенденціїу розвитку свинарства, які виражені у  збільшенні поголів’я свиней та  виробництва м’яса свинини, надання державної фінансової підтримки  з бюджетів усіх рівнів дали поштовх та добрий приклад іншим сільгосппідприємствам у відновленні існуючих та створенні нових виробництв свинини. Не менш важливу роль відіграє забезпечення вимог дотримання ветеринарно-санітарних норм та отримання  усіх дозвільних  документів у веденні виробництва», – наголосила т.в.о.директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Під час дискусії акцентували увагу на інвестиційних проектах та фінансовій підтримці галузі свинарства у 2019 році.

Довідково:

В області  розведенням та вирощуванням свиней займаються 118 суб’єктів господарювання, з них 74 сільськогосподарських підприємств  та 44 фізичних осіб – підприємців. З числа юридичних осіб 23 утримують більше 1000 голів свиней, фізичні особи-підприємці утримують від 100 до 1000 голів свиней.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: