k2FtbBdWr1

Вивчали побутові умови дітей пільгових категорій

1

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008  року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», служба у справах дітей райдержадміністрації за місцем проживання дитини здійснює контроль за умовами утримання, навчання, виховання дитини над якою встановлено опіку, піклування, усиновленої. влаштованої в дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім’ю шляхом відвідування дитини. Періодичність відвідування установлюється окремим графіком, – інформу’ начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Дяківнич.

Протягом тижня працівники служби  виїжджали у селище Добротвір для здійснення нагляду за житлово-побутовими умовами проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  усиновлених дітей. Проведено обстеження у семи сімей даної категорії.

У ході обстеження встановлено, що порушень особистих, майнових та житлових прав дітей не було. Діти забезпечені всім необхідним для розвитку та виховання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: