k2FtbBdWr1

Вивчали заходи безпеки, щоб не потрапити за кордоном у ситуацію торгівлі людьми

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У рамках Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми соціальний педагог ВПУ№71 міста Кам’янка-Бузька Борис Софія та учениця групи №26  Семків Марта брали участь у 2-х денному інтерактивному тренінгу для педагогів та учнів ПТНЗ, організованому ГО «Центр «Жіночі перспективи» у місті Львові.
Під час цих двох днів учасники дізналися про те, як попередити небезпеку, зберегти здоров’я, свободу та життя, виїжджаючи за кордон на роботу, відпочинок чи навчання. Обговорюючи реальні ситуації, переглядаючи фільм «Життя на продаж», розігруючи «Форум театр», вивчаючи гру «Рожеві окуляри», педагоги та учні усвідомили наскільки проблема торгівлі людьми є небезпечна та цілком реальна у сучасних умовах життя. І саме молоді хлопці та дівчата є найбільш необізнаними та незахищеними перед небезпекою стати жертвою торговців людьми.
З метою поширення інформації про дану проблему, та навчання інших визначати ризики та небезпеки плануючи подорож за кордон, соціальний педагог ВПУ №71 міста Кам’янка-Бузька  Софія Борис спільно з юристом ГО Центр “Жіночі перспективи” Христиною Кіт провела у навчальному закладі з учнями випускних груп виховну годину на тему: «Протидія торгівлі людьми».
За допомогою інтерактивних методів роботи, учні вивчали дану тему та опрацьовували матеріали тренінгу. Виконували вправи “Малюнок долоні”, “Мозаїка” та “Кейс стаді”, а також переглядали уривок з фільму “Життя на продаж”.

Під час заняття молодь дізналася про те, які заходи безпеки потрібно використовувати, щоб не потрапити у ситуацію торгівлі людьми. Ось декілька порад:

  • Зверніться до Посольства або Консульства країни, до якої збираєтесь поїхати, перевірте, яку саме візу потрібно оформити для праці, навчання, проживання.
  • Обов’язково зберіть та тримайте при собі усі необхідні для подорожі документи. Зробіть їх копії для себе та залишіть такі копії рідним. Не дозволяйте планувати свою поїздку та її деталі без своєї участі.
  • Пам’ятайте, що для працевлаштування за кордоном потрібно укласти угоду з працедавцем ще на території України. Контракт має бути написаний зрозумілою мовою і містити докладну інформацію про умови, місце та терміни майбутньої праці.
  • Залишіть вдома для своїх рідних адресу та іншу інформацію щодо місця, де збираєтесь навчатись, працювати, проживати.
  • Безкоштовна «гаряча телефонна лінія» – 0 800 505 50 10 або 527 .

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: