k2FtbBdWr1

Визначено переможців Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

_2_1493796249_500x325_3_0

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства визначило переможців обласного конкурсу учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Визначали переможців спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України.

У конкурсі змагалися 19 учнівських лісництв із 14 районів області (Бродівського, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста  Червонограда.

У конкурсі учнівські лісництва представили виставку досягнень учнівських лісництв, творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

За рішенням журі конкурсу визначили переможців учнівських лісництв, яких нагородили грамотами, кубками і призами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Зі списком призерів можна ознайомитись тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Роздрібний товарообіг підприємств Львівщини зріс на 12%
У четвер відбудеться пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення
"Сумлінні платники податків – 2017": на Львівщині відбулась церемонія нагородження перемож...
Стан реалізації будівництва газопроводу "Дроздовичі-Більче-Волиця" розглянули на нараді
Шахта "Степова" відзначила 40-річний ювілей
«Всі ділянки для учасників АТО мають проходити через робочу групу у Львівській ОДА»,- Маркіян Мальсь...