k2FtbBdWr1

Визначено переможців Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

_2_1493796249_500x325_3_0

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства визначило переможців обласного конкурсу учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Визначали переможців спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України.

У конкурсі змагалися 19 учнівських лісництв із 14 районів області (Бродівського, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста  Червонограда.

У конкурсі учнівські лісництва представили виставку досягнень учнівських лісництв, творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

За рішенням журі конкурсу визначили переможців учнівських лісництв, яких нагородили грамотами, кубками і призами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Зі списком призерів можна ознайомитись тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Національна галерея мистецтв запрошує дітей відвідати святковий проект «Шлях Сніговика від Миколая д...
На Львівщині померла ветеран ОУН-УПА Дарія Полюга
На Львівщині створять 26 інклюзивно-ресурсних центрів
14 серпня відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок державної власності
Мешканці Львівщини отримали перші відшкодування вартості обладнання, що використовує відновлювані дж...
Максим Козицький проінспектував ремонтні роботи у школі імені Богдана Сольчаника у Старому Самборі