k2FtbBdWr1

Я переконаний, що ми врятуємо честь Львова, – Олег Синютка

1

Потрібно зробити все для того, аби Львів знову був славним та ми отримали такий результат, якого чекає від нас громада та вся Україна, — врятували честь міста Львова.

На цьому наголосив у вітальному слові голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у п’ятницю, 5 травня під час Урочистих зборів з нагоди Дня міста Львова.

“Сьогодні Львів відзначає урочисту дату – 761 річницю заснування. Генний код, який заклав король Данило Галицький, дає можливість місту вже протягом восьми століть долати усі негаразди. Історія міста містить сторінки як перемог, так і стагнації. І сьогодні всі ми маємо докласти зусиль, аби найкраще місто України, культурна її столиця подолала усі труднощі, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Маємо сприяти тому, аби Львовом знову пишалися і місто зайняло почесне місце у скарбниці українських міст. Та перш за все маємо бути чесними перед собою та громадою та професійними. І тоді, я переконаний, спільними зусиллями врятуємо честь нашого міста”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження запрошує на роботу
На Яворівщині відбудеться Міжнародний фестиваль української пісні «Молода Галичина»
На Львівщині відбудеться ІV-й Міжнародний Екологічний Форум «Вода та Енергія»
Для представників бюджетних установ організували семінари щодо ринку природного газу
Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Л. Йованович
Близько 200 військовослужбовців військової частини А0284 повернулись із зони ООС