k2FtbBdWr1

Я прийшов до друзів, незалежно від того, якою мовою вони говорять, – Олег Синютка на відкритті фестивалю польського кіно у Львові

1

Сьогодні, 12 жовтня, на Львівщині стартував перегляд сучасного польського кіно «Під Високим замком».

У Кінопалаці Генеральне консульство Республіки Польща у Львові за підтримки Польського інституту кіномистецтва покажуть новинки сучасного польського кіно.

У відкритті фестивалю взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Я прийшов до друзів, бо у цьому залі зібралися люди, які з повагою ставляться до нашої історії та культури. Ми будемо свідками надзвичайних фільмів, що демонструють українцям польську історію, будемо свідками того, як українці та поляки впродовж багатьох років жили поруч, творили спільну історію. Такі заходи демонструють нам ту частину спільної історії, коли українці з поляками – Симон Петлюра та Юзеф Пілсудський – об`єдналися задля того, щоб перемогти більшовизм. Тепер ми разом, пліч-о-пліч, повинні йти вперед, шанувати навзаєм свої народи та зачаровуватись культурою один одного. Це свято польського кінематографу буде яскравим прикладом того, якими мають бути відносини українців та поляків», – наголосив Олег Синютка.

Головною метою перегляду є промоція польського кіномистецтва. Цього року протягом десяти днів буде представлено близько 20 фільмів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дев'ятьом підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів області надано пільги на о...
Ігор Насалик презентує основні напрямки реформування вугільної галузі шахтарям Львівсько-Волинського...
Молодь Львівщини здійснила поїздку “Стежками лемків”
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА
На Львівщині відзначать 15-річчя Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна
На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»