k2FtbBdWr1

Як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів: на Львівщині відбувся Форум для ГО «Партнерство та розвиток»

1

20 листопада, у Львівському Будинку вчених відбувся Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини “Партнерство та розвиток”.

Українська держава, усвідомлюючи підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності, вкотре доводить готовність розвивати якісну співпрацю та партнерські відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства. Одним з результатів такої співпраці є фінансова підтримка на конкурсній основі проектів розроблених інститутами громадянського суспільства.

Як ставати сильнішими та ефективнішими у справі служіння країні, як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів, об’єднуючи зусилля органів влади та громадянських активістів – предмет цьорічного Форуму громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

Відтак, учасники Форуму напрацювали пропозиції представників громадянського суспільства щодо внесення змін до Постанови 1049 від 12 жовтня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та удосконалити навики написання успішних проектів.

Також у межах заходу відбулась панельна дискусія, у якій взяли участь державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов та член наглядової ради «Тепле місто», а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін.

Під час заходу учасники взяли участь в трьох майстер-класах та запропонували свої ідеї для подальшого розвитку громадянського суспільства у Львівській області. Опісля, усі присутні отримали сертифікати.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Заступник Міністра охорони здоров”я України відвідав Військово-медичний клінічний центр Західного ре...
Реалізація мікропроектів
Великі підприємства перерахували вдвічі більше акцизного податку – понад 58 млн. гривень
Команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Кам’янка-Бузька представлятиме район на обласних змаганнях
Стартує набір на міжнародний проект для молоді Львівщини
Школярі Підгорецького навчально-виховного комплексу відвідали заповідні території «Північного Поділл...