k2FtbBdWr1

Як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів: на Львівщині відбувся Форум для ГО «Партнерство та розвиток»

1

20 листопада, у Львівському Будинку вчених відбувся Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини “Партнерство та розвиток”.

Українська держава, усвідомлюючи підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності, вкотре доводить готовність розвивати якісну співпрацю та партнерські відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства. Одним з результатів такої співпраці є фінансова підтримка на конкурсній основі проектів розроблених інститутами громадянського суспільства.

Як ставати сильнішими та ефективнішими у справі служіння країні, як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів, об’єднуючи зусилля органів влади та громадянських активістів – предмет цьорічного Форуму громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

Відтак, учасники Форуму напрацювали пропозиції представників громадянського суспільства щодо внесення змін до Постанови 1049 від 12 жовтня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та удосконалити навики написання успішних проектів.

Також у межах заходу відбулась панельна дискусія, у якій взяли участь державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов та член наглядової ради «Тепле місто», а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін.

Під час заходу учасники взяли участь в трьох майстер-класах та запропонували свої ідеї для подальшого розвитку громадянського суспільства у Львівській області. Опісля, усі присутні отримали сертифікати.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

29 січня – 99-та річниця бою під Крутами
Політика децентралізації правильна і своєчасна, - голова Зимноводівської ОТГ Володимир Гутник
На Львівщині впроваджують систему контролю за використанням коштів на будівництво та ремонт доріг
Енергоменеджерів запрошують до участі у тренінгу з енергоаудиту та енергоменеджменту у лікарнях
Підприємців Львівщини запрошують до участі в конкурсі на надання ваучерів для малого бізнесу
Опорним лікарням області передадуть 9 ультразвукових та 6 рентгенівських діагностичних систем