k2FtbBdWr1

Японська компанія Fujikura планує в області реалізувати інвестиційний проект

7

Про це йшлось під час робочої зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з представниками компанії Fujikura, що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки.

Сторони обговорили інвестиційні можливості Львівського регіону. Зокрема, японські інвестори озвучили наміри стосовно розширення виробництва та будівництва заводу на території області.

Під час розмови керівник ОДА запевнив іноземних гостей, що Львівщина є безпечним місцем для організації та здійснення приватних і ділових візитів, а також інвестування коштів в економічно-привабливі проекти. За його словами, вітчизняні та іноземні підприємства регіону працюють у звичному режимі.

Олег Синютка також висловив готовність надати всебічну підтримку у реалізації інвестиційного проекту. Зокрема, він наголосив, що область готова сприяти інвестору у пошуку кваліфікованих робітничих кадрів.

Довідка:

Компанія Fujikura (Фуджікура) заснована в Японії в 1885 році.

На сьогодні вона налічує майже 44 тисячі працівників по всьому світу. Зокрема, представництва компанії є в США, Великобританії, Сінгапурі, Малайзії, Таїланді, Китаї, В’єтнамі, Індія і Росії.

Серед основних напрямків діяльності: виробництво автомобільної електропроводки, оптоволоконні системи передачі даних, електросистеми, оптичне волокно і кабель, обладнання для монтажу волоконно-оптичного кабелю, електрокомпоненти, енергетика.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста Кам”янка-Бузька відбулася святкова програма,...
Львівські військові повернулися з міжнародного паломництва до французького міста Люрд
Департамент екології профінансує природоохоронні заходи: розпочався збір пропозицій
Голова ЛОДА обговорив напрямки співробітництва з власником автомобільного імпортера "Winner&quo...
Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського відбулася понеді...
Інформація щодо чергового призову на строкову військову службу  у травні – липні 2020 року