k2FtbBdWr1

Яворівський національний природний парк відзначає 20-річчя

1

Сьогодні, 4 липня, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Природоохоронні, екоосвітні, рекреаційно-туристичні та історико-культурні аспекти  сталого розвитку Розточчя», присвяченій 20-річній діяльності Яворівського національного природного парку.

За словами директора Яворівського НПП Михайла Біляка, Яворівський національний природний парк впродовж 20-річного існування та в силу покладених на нього завдань став одним з центрів організації природоохоронної, науково-дослідної, рекреаційно-туристичної справи, екологічного виховання в регіоні Українського Розточчя.

Природоохоронна установа має позитивні результати в роботі щодо розбудови екологічної мережі Розточанського краю. Завдяки активній міжнародній співпраці – створено українську частину Міжнародного біосферного резервату «Розточчя».

З нагоди відзначення 20-ї річниці з Дня створення Яворівського національного природного парку, за сумлінну працю та високий професіоналізм заступник директора депаратменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації нагородив грамотами кращих фахівців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відбудеться українсько-польський Ярмарок рекреаційного туризму
На Львівщині виставили на аукціон право оренди на 6 ставків
Поетичні читання, майстер-класи, автограф-сесії: на Львівщині відбудеться ХІІ Книжкова толока
Департамент соцзахисту населення нагадує про ризики нелегального працевлаштування за кордоном
Олег Синютка ознайомився із зразками техніки та оснащенням підрозділів ДСНС України та служб цивільн...
Львівщина перейматиме норвезький досвід розвитку гідроенергетики