k2FtbBdWr1

Яворівський національний природний парк відзначає 20-річчя

1

Сьогодні, 4 липня, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Природоохоронні, екоосвітні, рекреаційно-туристичні та історико-культурні аспекти  сталого розвитку Розточчя», присвяченій 20-річній діяльності Яворівського національного природного парку.

За словами директора Яворівського НПП Михайла Біляка, Яворівський національний природний парк впродовж 20-річного існування та в силу покладених на нього завдань став одним з центрів організації природоохоронної, науково-дослідної, рекреаційно-туристичної справи, екологічного виховання в регіоні Українського Розточчя.

Природоохоронна установа має позитивні результати в роботі щодо розбудови екологічної мережі Розточанського краю. Завдяки активній міжнародній співпраці – створено українську частину Міжнародного біосферного резервату «Розточчя».

З нагоди відзначення 20-ї річниці з Дня створення Яворівського національного природного парку, за сумлінну працю та високий професіоналізм заступник директора депаратменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації нагородив грамотами кращих фахівців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині фахівцям розкажуть про перспективи розвитку ринку житлово-комунального господарства
У межах відзначення Року Японії вперше на Львівщині продемонструють виставу «Лисиця з лісу Шінода»
Морози на Львівщині: теплопостачання житлового фонду виконується на 100%
На Дитячий Форум з’їдуться діти з усіх куточків Львівщини
Щодо організації волонтерського табору “Help&Study”
У Львівській ОДА на супроводі перебуває понад 600 інвестиційних проектів