k2FtbBdWr1

Юні гандболісти Львівщини визначили кращих

Ганбол

6-7 лютого 2014 року Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено змагання з гандболу серед школярів Львівщини.

Участь у змаганнях, які відбувалися в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі в межах XXIІІ обласних спортивних ігор школярів Львівщини, взяли 8 команд та близько 100 учасників.

За підсумками двох змагальних днів впевнену перемогу виборола команда школярів Кам’янко-Бузького району. Другими стали вихованці Шевченківського району м. Львова, а трійку призерів замкнули спортсмени, які навчаються у школах Пустомитівського району Львівської області.

Зазначимо, що у 2014 році XXIІІ обласні спортивні ігри школярів Львівської області присвячені Року Тараса Шевченка в Україні та 75-річчю створення Львівської області, проводяться з метою популяризації фізичної культури та спорту, залучення учнів області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганди здорового способу життя серед школярів.

Спортивні ігри відбуваються в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів освітянських установ, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 29.01.2014 №01-01/20/06.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

День Європи відзначать масштабним дійством на Бронетанковому заводі
Мешканців області закликають обережно поводитись із газом та опалювальними приладами
Шегинівська ОТГ - лідер області за динамікою податку на доходи фізичних осіб
До 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР підготували тематичну виставку
У Львівському історичному музеї презентували виставку "Площа Ринок: зникаючі сліди історії"...
В межах програми «Велике будівництво» у Трускавці реконструюють НВК «СЗШ №2-гімназія»