k2FtbBdWr1

Юні гандболісти Львівщини визначили кращих

Ганбол

6-7 лютого 2014 року Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено змагання з гандболу серед школярів Львівщини.

Участь у змаганнях, які відбувалися в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі в межах XXIІІ обласних спортивних ігор школярів Львівщини, взяли 8 команд та близько 100 учасників.

За підсумками двох змагальних днів впевнену перемогу виборола команда школярів Кам’янко-Бузького району. Другими стали вихованці Шевченківського району м. Львова, а трійку призерів замкнули спортсмени, які навчаються у школах Пустомитівського району Львівської області.

Зазначимо, що у 2014 році XXIІІ обласні спортивні ігри школярів Львівської області присвячені Року Тараса Шевченка в Україні та 75-річчю створення Львівської області, проводяться з метою популяризації фізичної культури та спорту, залучення учнів області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганди здорового способу життя серед школярів.

Спортивні ігри відбуваються в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів освітянських установ, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 29.01.2014 №01-01/20/06.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Представник «Інваспорту» Львівщини Віктор Дідух – чемпіон світу 2014 року з настільного тенісу
З початку року від великих платників податків Заходу України надійшов 891 мільйон гривень податку на...
Уряд упорядкував перелік документів для підтвердження статусу батьків багатодітних сімей
Охочих запрошують долучитись до акції «Сопричастя» до 85-х роковин Голодомору
Майже 90 тисяч гривень на Нову українську школу
Підбузький геріатричний пансіонат отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медично...