k2FtbBdWr1

Ювілейний фестиваль середньовічної культури “Ту Стань!” запрошує гостей

4

З 31 липня до 2 серпня у селі Урич Сколівського району на базі історико-культурного заповідника “Тустань” відбудеться фестиваль української середньовічної культури “Ту Стань! – 2015”.

Фестиваль уже десять років проводять у державному заповіднику, біля скель, де у 9-10 столітті стояла дерев’яна фортеця – унікальна архітектурна споруда. Організатори  фестивалю мають на меті привернути увагу до цієї культурної спадщини, адже подібних аналогів поєднання скелі та фортеці не існує.

“Наше завдання пояснити, що цей фестиваль, насамперед, культурна подія, яка відкриває історичний контекст та прив’язує до української історії. Ми не запрошуємо зіркових гуртів, а створюємо атмосферу, в якій хотілося б жити, творити та відкривати нове”, – повідомила режисер фестивалю Уляна Мороз.

Захід триватиме три дні: з обіду п’ятниці до восьмої години вечора неділі. Упродовж цього часу відбуватимуться різноманітні атракції: змагання воїнів на мечах та бої верхи на конях, майстер-класи середньовічного танцю, ватра, вогняне дійство, стрільба з луків та арбалетів, вистави аматорських колективів, театралізовані сценки про найважливіші сторінки української історії.

Кожен зможе приміряти обладунки воїнів. Не обійдеться і без традиційного нічного штурму фортеці, а доповнюватимуть середньовічну атмосферу майстер-класи від ремісників та нічні етно-танці.

Із детальною програмою Фестивалю можна ознайомитись за посиланням: /upload/users_files/1/upload/Documets/Programa%20FestYvalyu.docx


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: