k2FtbBdWr1

З 1 липня у кабінеті виборця будуть доступні нові електронні сервіси

31.07.2020

З 1 липня 2020 року у виборців з’явилася можливість надіслати звернення до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі “Інтернет”, а саме:

– заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців (далі — Реєстр);

– заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі;

– заяву щодо зміни своєї виборчої адреси;

– заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно;

– заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;

– запит щодо змісту своїх персональних даних;

– запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою.

Виборець для визначення йому виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та у перші п’ять днів відповідного виборчого процесу до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої відноситься місце фактичного проживання виборця. Повторно таке звернення можна зробити не раніше ніж через один рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі “Інтернет” за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги” (кваліфікований електронний підпис).

Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Копії документів додаються до заяви в електронній формі у вигляді файлу у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

У зверненні, надісланому з використанням мережі “Інтернет”, слід зазначити адресу електронної пошти заявника.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: