k2FtbBdWr1

З 12 березня до 3 квітня на території Кам’янка-Бузького району карантин – рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС

IMG_20200312_160916

Сьогодні, 12 березня, під головуванням голови РДА Христини Замули відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та рішення обласної комісії ТЕБ і НС від 11.03.2020 №5 учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з питання щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019, у Кам’янка-Бузькому районі.

Комісія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію заступника директора КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Волошина Олега Івановича.

1.1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на території Кам’янка-Бузького району Львівської області карантин, заборонивши:

– відвідування закладів освіти її здобувачами;

– проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

1.2. Голові Кам’янка-Бузької міської ради, головам селищних, сільських рад:

1.2.1. Забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній адміністративній території вимог постанови КМУ від 11.03.2020 № 211, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів. Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.3. Директору КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Кучерепі Р.С.:

1.3.1 Забезпечити підвищену готовність КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» до прийому, спостереження та транспортування осіб із підозрою на захворювання, спричинене коронавірусом COVID-19 в опорний стаціонар району, відповідно до стандартів медичної допомоги “Коронавірусна хвороба COVID-19″, затверджених наказом МОЗ України від 25.02.2020 № 552.

1.3.2 Організувати підготовчу роботу: забезпечення незнижувального запасу медикаментів, рекомендованих для лікування відповідних хворих; оснащення та обладнання; засобів індивідуального захисту медичного персоналу в КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ», вул. Героїв Небесної Сотні,29А.

1.3.3. У разі необхідності забезпечити створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19. Термін – при погіршенні епідситуації.

1.4. Сектору освіти, сектору культури, молоді та спорту Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, Кам’янка-Бузькій міській раді, Жовтанецькій сільській раді:

1.4.1 Перший урок після проведених карантинних заходів в загальноосвітніх закладах розпочати з роз’яснювальної роботи щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил для упередження коронавірусної інфекції 2019-nCoV, запровадити проведення п’ятихвилинок “Чисті руки – запорука здоров’я”. Розповсюдити серед учнів, вихованців дошкільних закладів та їх батьків інформаційні флаєра з правил поведінки під час гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

1.4.2. Провести роз’яснювальну роботу з батьками про заборону відвідування дітьми з підозрою на ГРВІ загальноосвітніх та дошкільних закладів, занять в закладах позашкільної освіти.

1.4.3. Перед початком проведення навчання, виховного процесу, масових заходів забезпечувати проведення дезінфекційних заходів та провітрювання приміщень.

1.4.4 Регулярно проводити провітрювання, кварцування приміщень в ЗОШ, дошкільних навчальних закладів.

1.4.5. Забезпечити заклади освіти та культури необхідною кількістю антисептичних засобів, диспенсерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.

Термін – негайно.

1.5 Перевізникам, що здійснюють перевезення на території району:

1.5.1. Рекомендувати перевізникам усіх форм власності, які забезпечують пасажирські перевезення. дотримуватися заходів з посилення режиму поточної дезінфекції транспортних засобів.

Термін – з 12 березня 2020 р.

1.5.2. На початкових та кінцевих зупинках проводити провітрювання транспорту та вологе прибирання.

Термін – постійно.

1.6 Органам місцевого самоврядування, релігійним громадам, керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності та підпорядкування :

1.6.1 Організувати разом із суб’єктами господарювання проведення заходів з посилення режиму поточної дезінфекції в місцях масового скупчення людей (релігійні установи, ринки, супермаркети, кінотеатри, заклади громадського харчування, рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів, диспенсерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.

1.6.2 Розробити окремий план заходів з упередження поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19, для ринків району.

1.6.3. Рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити у необхідній кількості медичними масками персонал, який працює безпосередньо у місцях з масовим скупченням людей, дотримуватися правил утилізації медичних масок після їх використання, не допускати до роботи працівників з ознаками гострої вірусної інфекції.

1.6.4. Забезпечити поширення наочної агітації (листівки, брошури, флаєра, буклети) з правил поведінки під час гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Термін – негайно.

1.6.5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, керівникам громадських організацій, волонтерам та громадським активістам утриматися від організації та проведення масових заходів.

Термін – негайно.

1.7 Радехівському міжрайонному відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України»:

1.7.1 Зобов’язати Радехівський міжрайонний відділ ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» надати перелік засобів, необхідних для дезінфекції рук та поверхонь, дозволених до використання МОЗ України.

Термін виконання – 13.03.2020р.

Протокол Протокол_2_ТЕБ_і НС


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: