k2FtbBdWr1

«З костей і крові, з ран і терпіння стрілецького виростає нова Україна – Україна діла і боротьби!»

IMG_0706

 

У ВПУ №71 м. Кам’янка-Бузька  бібліотекар  Оксана Крупа  підготувала книжкову  виставку на тему: «Хлопці  підемо,  боротися  будемо» та  провела виховну  годину,  присвячен 100-річниці бою на  горі Маківка. Цей бій  тривав з 29 квітня  по 2  травня 1915 року.  Епіграфом  до виховної  години  були  слова: «З костей і крові, з  ран і  терпіння  стрілецького  виростає нова  Україна  –  Україна діла і  боротьби!».

Учні також переглянули уривок з фільму про Українських Січових стрільців, де  відображено  бій на горі  Маківка. Про це поінформувала заступник директора Кам”янка-Бузького ВПУ №71  Любов Куземко.

У  боях  за  гору Маківка січові  стрільці  здобули  собі  безсмертну  славу і  стали  праобразом  майбутнього  війська  нації.

IMG_1840

Під час засідання організаційного комітету з відзначення 100-річниці бою на горі Маківка керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська зазначила: “Президент України  Петро Порошенко підписав указ “Про заходи з відзначення діяльності Українських Січових стрільців та 100-річчя їхньої перемоги на горі Маківка”. Указ Президента сприятиме зміцненню патріотичного  виховання молоді та дітей”.IMG_1834


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: