k2FtbBdWr1

З мешканцями Полоничнівської громади говорили про проблеми та шляхи їх вирішення

DSC01343 - Копія

24 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський зустрівся з депутатами та мешканцями громади у Полоничні. Глибше довідатися про проблеми громади, спільно з її мешканцями знайти шляхи їх вирішення та визначитися з реалізацією найнагальніших – головна мета зустрічей керівництва району з мешканцями населених пунктів. Під час зустрічі говорили про соціальну сферу, реформи в освітній та медичній галузях, необхідність врегулювання закупівельних цін на молоко, залучення інвесторів на територію Полоничнівської сільської ради та інші проблемні питання.

Питання децентралізації, вибір лікаря первинної допомоги та укладання з ним угоди – питання, які найбільше хвилюють мешканців полоничанської громади.

«Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки чи проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава, зазначив Андрій Вашківський. – Головним принципом, за яким потрібно обрати терапевта чи сімейного лікаря – власне бажання пацієнта обслуговуватися саме в цього конкретного спеціаліста».

Також перший заступник голови райдержадміністрації розповів про фінансові і правові плюси та мінуси ОТГ. Зазначив, що децентралізація дозволить місцевій громаді розпоряджатися бюджетними коштами на власний розсуд та самостійно визначати пріоритети щодо їх першочергового спрямовування.

Зустріч проходила у формі запитань та відповідей, відкритим діалогом. Відчувалося, що жителі громади не байдужі до долі села. Всі мали намір порозумітися і знайти найбільш реальні кроки у вирішенні наболілого. Андрій Станіславович, вислухавши всі прохання, пропозиції та зауваження, акцентував на тому, що приділятиме максимум зусиль і уваги для вирішення питань, котрі стосуються Полоничнівської сільської ради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: