k2FtbBdWr1

З нагоди Міжнародного дня музеїв у музеях Львівщини відбудеться день відкритих дверей

1

З 15 по 17 травня Львівщина стане справжнім культурним осередком: музеї відкриють свої двері для багатьох відвідувачів, пропонуючи їм пізнавальні лекції, творчі майстерні, концерти, а також театралізовані дійства. Про це поінформували у департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Зокрема, Львівському музеї історії релігії 17 травня о 14:30 проведуть інтерактивну екскурсію “Листи у майбутнє”, о 18:30 відбудуться художні читання “У прихистку Божої Ласки: Мати і Син” за листами, творами та спогадами графині Софії з Фредрів Шептицької та її сина. Також у музеї відбудуться майстер-класи, пізнавальний музейний квест, концерти органної музики «Романтика і сучасність».

17 травня у Національному музеї ім. А. Шептицького (музейний комплекс на  вул. М.Драгоманова, 42)  у день авангардної культури відбудуться цікаві заходи: майстер-класи “Супрематичний пейзаж” та “Абстрактна композиція”. Також відвідувачам запропонують музично-театралізовану імпрезу “Авангардна сценографія”. Звучатиме музика львівських композиторі-модерністів та авангардистів у виконанні Ансамблю нової музики “ConstantY”.

Для дослідників природи Державний природознавчий музей у Львові підготував лекторії, фотовиставку та розвиваючі акції для дітей.

Довідково:

Міжнародний День музеїв щорічно відзначається 18 травня. Заснований Міжнародною Радою музеїв (ICOM) в 1977 році з метою підвищення інформованості людей про роль музеїв у розвитку суспільства. З цього часу інтерес до проведення Міжнародного Дня музеїв не згасає.

У 2015 році темою Міжнародного Дня музеїв оголошено “Музеї задля сформованого суспільства”. Основна мета усіх акцій – показати ресурс, можливості, потенціал сучасних музеїв, залучити до музеїв молодь.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: