k2FtbBdWr1

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили гірників

1

21 серпня, напередодні святкування Дня шахтаря, на Львівщині відзначили кращих працівників вугільної промисловості. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками працівників ДП «Львіввугілля».

«Шахтарська праця – є надзвичайно важливою для Львівщини. У зв’язку із подіями на Сході України, сьогодні енергетична безпека нашої держави залежить від вас. Спільно, єдиним фронтом ми разом з вами даємо результат, разом – будуємо майбутнє.  Однією з найсильніших видів зброї є успіх, який залежить від нашої роботи та є прикладом для інших, в тому числі за межами України. Сьогодні ми самостійно годуємо свою державу і ніхто не може цьому завадити», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник наголосив на сміливості та мужності, яку щодня проявляють шахтарі.   

«Щодня працювати у таких нелегких умовах – це важливий та мужній вибір. Дякую Вам за те, що ми разом вирішуємо ті завдання, які постають перед нами щодня. Разом, підтримуючи один одного, ми можемо показати на власному прикладі, що вуглевидобуток – рентабельна галузь, разом ми можемо творити успішне майбутнє»,- додав Ростислав Замлинський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: