k2FtbBdWr1

З початку року до місцевих бюджетів Львівщини надійшло понад 8 млрд гривень

1

За 11 місяців цього року до місцевих бюджетів області надійшло 8 млрд 219 млн грн податків та неподаткових платежів, що на 3 млрд 97 млн грн або 60% більше порівняно з січнем – листопадом 2015 року. Про це повідомив директор департаменту фінансів Олег Демків.

За його словами, до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 7 млрд 290 млн грн податків та платежів, що становить 156% до надходжень за відповідний період минулого року (зростання на 2 млрд 607 млн грн) та 107% до плану на січень-листопад цього року.

Також до спеціального фонду місцевих бюджетів надійшло 929 млн грн, що у 2,1 рази більше від надходжень за відповідний період минулого року (зростання на 490 млн грн).

Місцеві бюджети області станом на 1 грудня отримали з державного бюджету 339 млн грн базової дотації та передали у держбюджет 166 млн грн реверсної дотації.

До державного бюджету за звітний період мобілізовано по області 17 млрд 770 млн грн доходів, що на 2 млрд 471 млн грн або 16% більше від надходжень за січень – листопад 2015 року. Зокрема, митними органами у листопаді поточного року мобілізовано 999 млн грн, що на 229 млн грн більше індикативних показників, з яких 50%,  тобто 115 млн грн, буде перераховано до обласного бюджету з наступним їх використанням на ремонт доріг загального користування державного значення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Закон про реформування системи управління автодоріг може бути прийнятий вже у вересні
Сьогодні – Міжнародний день лісу
Найкращі слова для колеги по роботі - Світлани Небоги
На Львівщині відкрили ще дві молочні сімейні ферми за підтримки українсько-канадського проекту
Бурові сервіси та інвестиції: на Львівщині триває найбільша технологічна нафтогазова конференція
Стартував конкурс проєктів серед інститутів громадянського суспільства