k2FtbBdWr1

З початку року завдяки «Prozorro» Львівщина зекономила понад мільярд гривень

1

За підсумками 11-ти місяців цього року Львівщина увійшла у трійку лідерів в Україні за економією коштів в системі електронних закупівель «Prozorro». Окрім Львівщини найбільший фінансовий ресурс за підсумками року зекономили у Київській та Харківській областях. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Відтак, за 11 місяців 2018 року за даними «Prozorro» на Львівщині зекономили 1 210 млн грн. Зокрема, провели 48,7 тисяч публічних закупівель на загальну суму 51 095 млн грн.

Загалом з початку впровадження системи електронних закупівель «Prozorro», а саме з 1 серпня 2016 року, Львівська область зекономили 3,5 млрд гривень.

Економії коштів вдалось досягти в тому числі завдяки проведенню допорогових закупівель в системі Prozorro на товари та послуги понад 50 тис грн, роботи від 100 тис грн та впровадження системи моніторингу допорогових закупівель.

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації продовжує роботу над підвищенням рівня знань розпорядників бюджетних коштів щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі «Prozorro». Відтак, здійснює серії  навчальних семінарів для представників районних, селищних та сільських рад та об’єднаних територіальних громад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Стрийщині візначили 10-річчя муніципального чоловічого хору «Каменяр»
Мешканців області закликають не вирубувати хвойні у період новорічно-різдвяних свят
Рекорд України - на Львівщині висадять найдовшу липову алею
У Львові відбудеться тренінг «Інструменти впливу молоді на прийняття рішень у громаді»
Підприємства Львівського лісомисливського господарства заготовили рекордну кількість лісового насінн...
Потенційними переможцями конкурсу проєктів місцевих ініціатив стали 1111 проектів