k2FtbBdWr1

З початку великі платники податків сплатили 171 мільйон гривень військового збору

1

Протягом п’яти місяців 2019 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету 171 млн гривень військового збору, що на 48 млн гривень більше ніж було перераховано за аналогічний період минулого року.

Зокрема, у травні цього року надходження військового збору склали 36 млн грн, що на 10 млн грн більше ніж було перераховано у травні  2019 року.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Одночасно зазначаємо, що разова нецільова матеріальна допомога, яка надається роботодавцем на користь працівника не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, тобто не оподатковується. Сума нецільової благодійної допомоги, що надається роботодавцем на користь працівника, яка сукупно у 2019 році не перевищує 2690,00 грн. (у 2018 році – 2470,00 грн., у 2017 році – 2240,00 грн.) не оподатковується, а в частині її перевищення є об’єктом оподаткування військовим збором на загальних підставах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка вручив подяки працівникам Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центр...
Фестиваль культури об’єднає лемків з різних областей України та закордону
В області відбудеться Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл
Президент: У світі приходить тверезе розуміння, що Росія є не лише українською проблемою, а загрозою...
У межах ХVIII Міжнародного економічного форуму розглянуть підвищення конкурентоспроможності аграрног...
Львівська ОДА напрацює звернення щодо продовження пільгового періоду розмитнення авто на іноземній р...