k2FtbBdWr1

За останні 5 діб в області зафіксовано 250 випадків захворювання на Covid-19

_1589272563_613x321.7244611059_3_0

Про це під час брифінгу розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько.

«Станом на сьогоднішній ранок маємо ще 27 випадків захворювання на Covid-19. В загальному за останні 5 діб – з 7 до 12 травня, зафіксовано 250 випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію – це третина від усіх підтверджених випадків з лютого місяця. Це свідчить про погіршення епідситуації. Ми очікували ріст захворюваності на середину травня, відповідно на початок червня готуємось до піку епідемії на Львівщині», – наголосив Андрій Васько.
За словами заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня, на Львівщині відтерміновано пом’якшення карантину. Таке рішення зумовлено зростанням кількості захворювань.

«Рішенням комісії ТЕБ і НС відтерміновано заходи із пом’якшення карантинних заходів, умовно до 15 травня. З урахуванням динаміки поширення захворюваності, не виключено, що за кілька днів буде прийнято рішення про послаблення чи про збереження карантину в області. Загальна ситуація в області є неоднорідною, тому на виконання рішення обласної комісії ТЕБ та НС, районні та міські комісії прийматимуть свої рішення в частині пом’якшення чи збереження обмежувальних заходів», – зазначив Тарас Грень.

Зазначимо, на сьогодні в медустановах Львова із коронавірусною інфекцією перебувають 289 пацієнтів, стан переважної більшості – середньої важкості, є пацієнти у важкому стані. Станом на сьогодні зафіксовано 22 смерті від коронавірусу.136 підтверджених випадків захворювання на коронавірус – у медпрацівників.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина 54-й рік приймає міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь»
На Львівщині розпочинається польсько-український літературний фестиваль
В історичному музеї відкрили виставку пам’яті отця Василя Поточняка
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії»
На Пустомитівщині триває ремонт мостового переходу через р. Ставчанка
У Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо опалювального сезону у містах Новий Розділ та Новоявор...