k2FtbBdWr1

За п’ять місяців – 168 дозволів на спецводокористування

1

З метою раціонального водокористування водних ресурсів та збільшення надходжень до бюджету впродовж січня – травня 2016 року департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації видано 168 дозволів на спеціальне водокористування. Минулорічний показник за аналогічний період перевищено на 71 дозвіл.

“Відповідно до ст. 44 Водоного кодексу України водокористувачі зобов’язані здійснювати спеціальне водокористування лише за наявності дозволу, в якому встановлюються ліміти забору води, використання води та скидання забруднюючих речовин. Дозвіл надається безоплатно”, – повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання дозволу, визначений Інформаційною карткоювидачі дозволів на спеціальне водокористування.

Довідка:

Спеціальне водокористування – це забір води з водних об’єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.

Спеціальне водокористування здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських (у тому числі для цілей аквакультури) та інших державних і громадських потреб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: