k2FtbBdWr1

За перевезення саджанців дерев у “швидкій” звільнили водія і фельдшера

1

За використання службового транспорту – карети швидкої медичної допомоги, не за призначенням директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко звільнив фельдшера і водія пункту екстреної медичної допомоги “Зимна Вода”.

Про це повідомили на сторінці департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації у соціальній мережі Facebook.

“6 травня 2015 року надійшло повідомлення від Оля Льоля та інших дописувачів про використання автомобіля швидкої медичної допомоги для перевезення саджанців дерев. За дорученням директора департаменту Богдана Чечотки адміністрація Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЛОЦЕМДМК) провела службову перевірку за вказаним фактом. За результатами перевірки директор ЛОЦЕМДМК Юрій Пацюрко, згідно з наказом від 7 травня 2015 року за №234-к, звільнив зі займаних посад фельдшера і водія пункту екстреної медичної допомоги “Зимна Вода” Пустомитівської підстанції ЛОЦЕМДМК”, – йдеться у повідомленні.

Також у департаменті нагадали, що в 2015 році усі бригади екстреної медичної допомоги обладнають засобами GPS-навігації. Це дасть змогу постійно відстежувати рух і місцеперебування усіх бригад із центральної диспетчерської.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Керівником Львівського аеропорту став Дмитро Шинкарчук
На Львівщині відбудеться Міжнародний Форум дитячої творчості
Місцеві бюджети отримали 1 млн гривень на пільги та субсидії для населення
Голова РДА Володимир Кирилич взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА з керівниками міс...
Майже 7 млн гривень – на підтримку аграріїв Львівщини
Звіт про виконання районного бюджету Кам’янка-Бузького району  за січень – серпень 2019 року