k2FtbBdWr1

За використання незадекларованої праці ГУ Держпраці цьогоріч вже застосувало майже 17 млн грн штрафів

1

З початку року Головне управління Держпраці у Львівській області за використання незадекларованої праці винесено 47 постанов про застосування фінансових санкцій на загальну суму понад 16 млн 737 тис грн.

Зазначимо, що 5 вересня Урядом затверджені заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Зокрема, Розпорядженням передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

ГУ Держпраці у Львівській області наголошує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника чи уповноваженого ним органу та повідомлення територіального органу ДФС.

Нагадаємо, що до порушень, які пов’язані з використанням незадекларованої праці належать: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору; підміна трудових відносин цивільними; оформлення працівника на неповний робочий час у разу фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві; виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

До слова, у 2017 році за використання  незадекларованої праці  винесено 13 постанов на загальну суму 3 млн  792 тис грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині вперше запрацюють літні образотворчі студії
На Львівщині урочисто відзначили 150-річчя сокільського руху
Майже 1,4 мільярди - на реалізацію обласних програм у 2018 році
На Львівщині відбудеться Ярмарок органічної та натуральної продукції
Андрій Ковальський – новий керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОД...
Львівщина робить наголос на технологічності та залучає інноваційних інвесторів, - Володимир Хмурич у...