k2FtbBdWr1

Забезпечити всі соціальні гарантії

DSC09014

 25 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів робочу зустріч з участю керівника апарату райдержадміністрації Любові Височанської із начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрієм Загайком щодо оформлення і видачі довідок про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

    Андрій Михайлович поінформував, що станом на 01.02.2015 року управлінням взято на облік та внесено до Єдиної інформаційної бази даних 103 особи (62 сім’ї), які перебувають на території нашого району, з них – 30 осіб розміщені у гуртожитку Добротвірської ТЕС, 76 осіб- на інших об’єктах (приватний сектор).

За призначенням щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання відповідно до постанови КМУ №505 від 01 жовтня 2014 року до управління звернулося 55 родин, з них 52 родинам призначено допомогу.

8 сімей звернулися за призначенням, поновленням соціальних допомог, на підставі поданих заяв та електронних справ їм поновлена та призначена державна допомога.

– Ми повинні зробити все можливе, щоб надати всебічну допомогу людям у вирішенні різноманітних побутових проблем та забезпечити внутрішньо переміщеними особами отримання всіх соціальних гарантій, – підсумував Роман Ткачишин.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська школа вищої спортивної майстерності – у трійці кращих в Україні!
У Дрогобичі відбувається Антикорупційний форум органів місцевого самоврядування та громадських ініці...
ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ
Інформація про звернення громадян, що надійшли у райдержадміністрацію протягом І кварталу 2017 року ...
Володимир Кирилич провів обговорення плану розвитку сіл Старий Добротвір та Стриганка на 2019-2021 р...
У РДА працювали над формуванням пропозиції щодо забезпечення житлом особи з числа дітей-сиріт