k2FtbBdWr1

Запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей

1334921721

Дитяча бездоглядність і безпритульність – одна з найактуальніших і найболючіших проблем сучасного суспільства. Однією з основних причин безпритульності і бездоглядності є криза сімей: зростання бідності, погіршення умов життєдіяльності та руйнування моральних цінностей і виховного потенціалу.

Більшість з цих дітей позбавлені родинних зв’язків, покинуті батьками або самі покинули сім’ю, яка була нездатна забезпечити їм нормальні умови життя та повноцінний розви­ток. Ці діти, як правило, займаються бродяжниц­твом, жебракуванням, крадіжками, систематично вживають алкогольні напої, токсичні і наркотичні речовини та часто стають жертвами сексуальних злочинів, залучаються дорослими до протизакон­ної діяльності.

Проживання безпритульних і бездоглядних дітей поза сім’єю, у підвальних приміщеннях, на вокзалах, ринках, переходах, в антисанітарних умовах спричиняє загрозливу ситуацію для їх здоров’я, а збільшення їх чисельності становить певну загрозу для суспільства.

Протягом 2015 року з метою виявлення безпритульних та бездоглядних дітей працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено 12 рейдів «Діти вулиці», «Вокзал». В ході рейдів дітей даної категорії не виявлено.

У разі виявлення безпритульних, бездоглядних дітей на території Кам’янка-Бузького району просимо терміново повідомити службу у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул.Незалежності, 27, м.Кам’янка-Бузька або за тел. 0325452318


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: