k2FtbBdWr1

ЗАПОБІГАННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ІГОР В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

IMG_4912

27 лютого провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Олеся Дмітрієва спільно з інспектором ювенальної превенції Кам’янка-Бузького відділу поліції Христиною Лозою зустрілись зі школярами ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Особливу увагу було приділено ситуації, яка склалася навколо інтернет-груп «Море китів», «Тихий дім, «Розбуди мене о 4:20» тощо. Дітей застерегли від участі у смертельних іграх.

Щоб уникнути фатальних наслідків, правоохоронці застерігають дітей не брати участі у таких іграх. А у разі виявлення подібних фактів серед своїх друзів чи знайомих негайно звертатися на оперативну лінію 102 або до інспектора ювенальної превенції.

Радимо батькам  приділяти більше уваги психологічному стану дитини. Регулярно оглядати тіло дитини на наявність пошкоджень, особливо у формі кита.  Перевіряти аккаунти дитини в соціальних мережах та групи, до яких вони входять. Якомога більше залучати дитину до спортивних або культурних заходів і, найголовніше, більше спілкуватися з нею та з розумінням ставитись до її переживань.

В разі виявлення батьками, що їхня дитина є учасником небезпечної групи –  не залишайте її наодинці! Заблокуйте доступ дитини до соціальних мереж, повідомте у поліцію про наявність такої групи та адміністрацію соціальної мережі для її подальшого блокування і по можливості  зверніться до психолога.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ПРАЦЯ НЕПОВНОЛІТНІХ. Захист трудових прав дітей
ПОПЕРЕДЖЕННЯ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ, ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧИХ САМОГУБСТВ
У РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації
Проведено обстеження умов проживання сім’ї, в яку повернулися діти із закладу інституційного догля...
Засідала комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації