k2FtbBdWr1

Запобігти пожежам

DSC09146

Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів нараду щодо запобігання спалювання сухої трави, вивезення сміття та проведення заходів з підготовки до Великодніх свят.

Начальник ДПРЧ – 18 РУ ДНС України у Львівській області Ярослав Різник наголосив, що з настанням весняно-літнього періоду зростає ймовірність спалювання сухої трави, виникнення пожеж. З початку року на території району виникло 37 пожеж, з них 27 пожеж сухої трави. Збитки від пожеж, які виникли в екосистемах становлять 882 гривні. Переважна більшість пожеж виникає через необережне поводження людей з відкритим вогнем, під час перебування їх в лісах, місцях масового відпочинку.

Завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Ващук поінформував, що керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій скеровано листи щодо запобігання спалювання сухої трави, а також скеровано заходи з проведення місячника благоустрою та прибирання. Місцеві ради району проводять роботу з ліквідації сміттєзвалищ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Наприкінці березня відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину українських Карпат – Говерлу
Міжнародна агропромислова виставка зібрала у Львові близько 100 українських та польських компаній
Майже 100 європейських студентів у Львові зіграють у гру "Міжнародна Модель ООН"
Голова РДА Володимир Кирилич взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА з керівниками мі...
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
У Добротворі працюватиме громадська приймальня ветеранів війни та учасників АТО/ООС