k2FtbBdWr1

Запорука їхнього щастя і блискучих звершень – любов і взаєморозуміння

2

Сьогодні наша скринька успішних історій працевлаштування поповниться ще однією цікавою розповіддю. Цього разу мова піде про маму чотирьох діток із села Жовтанці Кам’янка-Бузького району Ірину Кравець. Жінка сміливо наважилася реалізувати свої менеджерські здібності, підприємницький потенціал і створила свій, а радше сказати, сімейний бізнес.

Із подружжям Ірини та Василя Кравців ми познайомилися в центрі зайнятості ще рік тому, коли вони як члени малозабезпеченої родини за порадою працівників управління соціального захисту населення РДА відвідали інформаційний семінар з питань реалізації проекту «Рука допомоги». Саме тоді молода пара одна з перших пройнялася ідеєю започаткувати власну справу, адже раніше для організації бізнесу бракувало коштів. А тут їм запропонували вигідні умови і мінімальні ризики.

Сім’я вирішила відкрити власний магазин із продажу металопластикових вікон, дверей та покрівельних матеріалів, адже нині ця справа приносить чималий дохід і є доволі перспективною навіть для новачків.

Реалізувати підприємницькі наміри родині посприяли посадовці Жовтанецької ОТГ, де було ухвалене рішення про розміщення тимчасової споруди, а спеціалісти Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ допомогли сформувати бізнес-план, надали консультації, в консалтинговому центрі розповіли про види оподаткування, аспекти подання звітності та інші моменти, з якими доводиться зустрічатися підприємцям-початківцям. Ось так крок за кроком молоде подружжя стартувало у сферу комерції.

«Радію, що завдяки отриманню безвідсоткової позики, всебічної підтримки фахівців центру зайнятості та Жовтанецької ОТГ ми змогли втілити мрію у життя», – каже пані Ірина.

Торговельна справа, за її словами, розвивається. З кожним днем усе більше людей через поширення рекламних буклетів і візитівок дізнаються про нову крамничку, власники якої постійно розширюють асортимент товарів і прислухаються до індивідуальних потреб замовників.

Нині успішне подружжя з усмішкою на устах ділиться здобутками, проблемами та планами на майбутнє. Ірині та Василю є заради кого жити та трудитися. Адже щодня вдома на них з нетерпінням чекають четверо красивих і жвавих діток, котрих треба поставити на ноги, привити їм любов до праці і до рідної землі. У сім’ї Кравців панує щира любов, взаєморозуміння та підтримка, а саме це і є запорукою їхнього щастя і блискучих звершень.

Кам’янка-Бузька районна філія Львівського ОЦЗ1

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: