k2FtbBdWr1

Запрошення до участі у Конкурсі

 

  1. Громадська організація «Єдність» села Велике Колодно та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників надати цінові пропозиції для виконання  робіт у межах мікропроекту  «Капітальний ремонт Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ» в  с. Велике Колодно Кам’янка-Бузького району Львівської області (заміна вікон і дверей)»

Адреса місцезнаходження об’єкта:  Львівська область, Кам»янка-Бузький район, село Велике Колодно вулиця Є.Козака,2А.

Перелік основних видів передбачених робіт: заміна вікон та дверей.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

  1. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Львівська область, Кам»янка-Бузький район, село Велике Колодно вулиця Є.Козака,2А.

Пропозиції повинні бути надані  за вищенаведеною адресою у запечатаному вигляді та  залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції повинні бути надані не пізніше ніж о 12 годині 4 вересня 2015 року, після чого вони будуть розкриті у присутності  учасників тендеру.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

  1. Зацікавлені підрядні організації можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном: 067160010

 

Голова ГО «Єдність»                                                    Пеленьо В.В.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: