k2FtbBdWr1

Запрошуємо до участі у конференції-відкритті польсько-українського проекту “Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади”

Висловлюємо Вам свою повагу та запрошуємо до участі у конференції-відкритті польсько-українського проекту “Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади”, яка відбудеться у вівторок 24 червня 2014 р. о 10:00-15.00 год. у готелі “Станіславів” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7.

Проект виконує Малопольський Інститут Територіального самоврядування та Адміністрації FRDL MISTiA з Кракова (лідер проекту, http://mistia.org.pl) спільно з українським партером ЛМГО «Інститут політичних технологій» зі Львова за підтримки Програми польської допомоги для розвитку 2014 Міністерства закордонних справ РП, у період від березня 2014 р. до грудня 2015 р., а конференція є першим серед багатьох заходів, передбачених планом реалізації проекту.

Конференція відбуватиметься у форматі круглого столу за участі компаній з іноземним капіталом, які здійснюють діяльність на території України, а також посадовців українських органів місцевого самоврядування та державної влади.

Дискусія в рамках круглого столу вестиметься навколо таких тем: виявлення інвестиційних потреб місцевих громад та влади, суспільного клімату для реалізації іноземних інвестицій, очікувань і мотивації для інвестування на території України, бар’єрів та інвестиційних переваг України, методів створення інвестиційної пропозиції, ідентифікації найефектив­ні­ших засобів та каналів поширення інвестиційної інформації.

За результатами круглого столу буде сформовано список рекомендацій для органів місцевого самоврядування та державної влади України щодо приваблення іноземних інвесторів до вкладення інвестицій на території України у більшому, ніж досі, обсязі.

Матимемо за честь вітати Вас на нашій конференції. Будемо вдячні, якщо Ви зможете підтвердити свою участь до 18 червня 2014 р., надіславши листа на електронну пошту українського партнера проекту: ips@ukrpost.ua.

Програма заходу у додатку.

Про компанії, що зголосилися взяти участь у заході, просимо поінформувати відділ до 17 червня 2014 року.

Додаток Програма круглого столу


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Співпраця Кам'янка-Бузького району з Українським Фондом Соціальних Інвестицій
Покращення умов надання освітніх послуг – головна мета проекту
На кам'янеччині відібрано громади для участі у третій фазі проекту «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ...
Інвестиційні пропозиції Кам"янка-Бузького району
ДП ДГ "Львівське" ІСГ КР НААН шукає інвесторів
Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) у міста та райони Львівської області у січні-березн...