k2FtbBdWr1

Запрошуємо до участі у молодіжній моделі Львівської обласної ради

1454359_1542370328_613x344.8125_3_0

15-16 грудня у Львові відбудеться модель Львівської обласної ради – симуляційне засідання, в якому візьме участь молодь віком 15-18 років.

Протягом двох днів учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря.

Делегати представлятимуть інтереси своїх громад та напрацьовуватимуть рішення у різних галузях та сферах на засіданні сесії обласної ради. По завершенні проекту учасники напрацюють спільне звернення молоді до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.

Основна мета проекту – надати можливість учасникам відчути себе депутатом, долучитися до управлінської діяльності області та допомогти молоді зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування.

Для участі у засіданні необхідно зареєструватися до 18:00 год 7 грудня за посиланням: https://goo.gl/forms/FFs9MLPfDu4BHKJ53.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу, роздатковий матеріал. Доїзд до Львова та у зворотному напрямку учасники забезпечують самостійно.

Організатор проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

Контактна особа: Христина Мокрій, 0975550889.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ротація особового складу 3 батальйону відбудеться до кінця листопада 2014 року
На Львівщині виписали понад 400 тисячі рецептів у межах Урядової програми «Доступні ліки» (+відео)
На Львівщині вшанують 74-річницю депортації кримських татар
Колегія лісівників Львівщини підбила підсумки діяльності за перше півріччя 2019 року
80,6 млн грн - місцевим бюджетам перерахували субвенцію з державного бюджету
Аграріям Львівщини відшкодували з держбюджету близько 20 млн гривень за сплачені відсотки за залучен...