k2FtbBdWr1

Запрошуємо молодь Кам’янеччини взяти участь у тренінгу, який відбудеться в рамках реалізації молодіжного проекту «Ідея змінює країну»

13812b16538e43f06a5c7873b03c61f6

26 жовтня запрошуємо молодь Кам’янеччини взяти участь у тренінгу, який відбудеться в рамках реалізації молодіжного проекту «Ідея змінює країну».

Тренінг відбудеться за адресою м.Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 45, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (актовий зал). Початок тренінгу: 11:00год.

«Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області. Автори кращих проектів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів).

Програма проекту насичена тренінгами, воркшопами, лекторіями та базується на інтерактивних підходах у роботі з молоддю.

Як показує попередній досвід, завдяки реалізації цього проекту молодь налагоджує діалог та активізується для роботи в громаді. На початку грудня кращі учасники проекту будуть запрошені на Форум ідей.

Молодіжний проект «Ідея змінює країну»  реалізується спільно з ЛОО Спілки української молоді в Україні, Львівським обласним молодіжним центром та Львівською обласною державною адміністрацією.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: