k2FtbBdWr1

Запрошуємо поетів – піснярів області взяти участь у конкурсі співаної поезії «Поетична світлиця»

1

До 60-річчя від дня народження Ігоря Білозора на Львівщині відбудеться конкурс співаної поезії «Поетична світлиця».

За словами директора департаменту культури, національностей та релігій ОДА Наталії Гамкало, даний конкурс проводиться з метою популяризації музичної спадщини Ігора Білозора, виявлення молодих поетичних талантів Львівщини та популяризації національної пісенної творчості.

До участі у конкурсі приймаються твори поетів Львівщини віком від 18 до 45 років, які відповідають наступним вимогам та критеріям:

  • опубліковані у власній збірці (мінімум одна) у 2010-2015 роках
  • покладені на музику та виконуються сучасними українськими виконавцями.

Термін подання матеріалів (друковані збірки, аудіо-диски із записами пісень) до 12 березня 2015 року.

Матеріали із супровідним листом слід подати за адресою:

м.Львів, вул. Винниченка, 14; департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації з поміткою: «Конкурс «Поетична світлиця» Ігора Білозора».

Експертна Рада Конкурсу визначає переможців (перше, друге та третє місця) до 20 березня 2015 року. Рішення Експертної Ради оскарженню не підлягають.

Переможцям конкурсу вручаються Дипломи та грошова винагорода у Музеї-квартирі Ігора Білозора 23 березня 2015 року.

Розмір грошової винагороди встановлюється організаторами в межах наявного фінансового ресурсу.

Конкурс відбувається за фінансової підтримки обласного бюджету в межах передбачених коштів, Благодійного фонду сприяння розвитку українського мистецтва імені Ігора Білозора, підтримки меценатів, спонсорів та за рахунок інших джерел не заборонених чинним законодавством.

Склад Експертної Ради Конкурсу 2015 року:

Богдан Стельмах – поет, заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературних премій імені І.Котляревського, імені М. Шашкевича, імені Лесі Українки, «Благовіст», голова Експертної Ради;

Світлана Максименко – завідувач літературно-драматичної редакції Львівської обласної державної телерадіокомпанії, кандидат мистецтвознавства, відповідальний секретар Експертної Ради;

Мар’ян Шуневич – народний артист України;

Олесь Дяк – поет, композитор, виконавець;

Юрій Кедринський – виконавчий директор Благодійного фонду сприяння розвитку українського мистецтва імені Ігоря Білозора.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: