k2FtbBdWr1

Запрошуємо взяти участь у Форумі молодих політиків

1

Упродовж 26-27 січня в межах проекту «Лабораторія молодого політика» для молоді, яка має високу мотивацію до участі суспільно-політичному житті нашої країни, організовують дводенний Форум.

Організатори – ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради.

Відтак, у перший день учасники дізнаються про важливість участі молодих людей в політиці, цінності, права та обов’язки політика. А також про те, як молоді йти в політику і звісно ж про чесні вибори.

Другий день форуму відкриє голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

У межах другого дня присутні також поспілкуються про важливість об’єднання в ОТГ, почують про кращі випадки розвитку громади, та як комунікувати з громадою та виборцями.

26 січня – реєстрація учасників розпочнеться о 9:00 годині. Місце заходу – сесійна зала Львівської облради (вул. В.Винниченка, 16).

27 січня – реєстрація учасників розпочнеться о 11:00 годині. Місце заходу – сесійна зала Львівської облради (вул. В.Винниченка, 16).

Із детальною програмою можна ознайомитися у світлинах під новиною.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: