k2FtbBdWr1

Записатися на прийом до спеціалістів центрів зайнятості можна дистанційно

1

На сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) почав діяти новий сервіс – “Електронна черга реєстрації безробітних”. Користувачі сайту можуть дистанційно через рубрику “Електронні послуги” записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту.

У такий спосіб особа може зарезервувати час на прийом до фахівця з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи з юридичних питань.

Як повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості, це вже не перша послуга, що надається в режимі он-лайн. Приміром, на каналі Львівського ОЦЗ у мережі YouTube і на веб-сторінці ЛОЦЗ (www.dcz.gov.ua/lviv) для працедавців сформований і постійно оновлюється каталог відеорезюме безробітних, у якому налічується майже 470 самопрезентацій тимчасово непрацюючих жителів області.

Також діє база відеовакансій, завдяки якій пошуковці роботи мають змогу обрати різні варіанти працевлаштування й детально ознайомитися з напрямами діяльності та специфікою виробництва майже 50 фірм і компаній.

Окрім того, з метою оперативного укомплектування вакансій посадовці центрів зайнятості організовують он-лайн співбесіди для тих, хто шукає місце праці та його пропонує.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Діти, батьки яких є учасниками АТО, з піску малювали Україну
Правоохоронці Львівщини виїхали у зону АТО
Перший заступник голови РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА у режимі skype-кон...
На Львівщині розпочався відбір кандидатів до національної збірної Ігор Інвіктус 2017
Олег Синютка та Уляна Супрун обговорили впровадження медичної реформи на Львівщині
Ми нарешті навчилися захищати країну та її громадян – Президент зустрівся з журналістом Аркадієм Баб...