k2FtbBdWr1

Засідала комісія з питань встановлення пам’ятних знаків

DSCF2795

2 листопада заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр провів засідання  комісії з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні.

Відповідно до статей 6, 23 та 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення Львівської обласної ради «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки» та «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2016 рік», з метою вирішення матеріально-побутових проблем родин учасників АТО Кам’янка-Бузького району комісія може надати одноразову грошову допомогу на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих (померлих) під час АТО. Середній розмір виплати становить 31963,44 грн.

Комісія надала одноразову грошову допомогу на встановлення пам’ятників двом родинам загиблих новітніх Героїв, один пакет документів надіслано на розгляд спірної комісії при Львівській обласній раді.

Перед загиблими бійцями АТО в скорботі схиляємо голови, а з родинами всіма можливостями хоч трохи розділяємо біль. Зараз особливо важливо, щоби кожен з нас був чутливий до потреб родин новітніх Героїв, бо рани лікує не лише час, але й належна увага, солідарність із постраждалими від війни.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Діти, батьки яких воюють на сході України, відвідали "Кінопалац"
Відбудеться панахида та громадське віче
Презентовано Концепцію «Децентралізація: сектор Культура» (+інфографіка)
На гасіння терикону у Львівській області планують виділити близько 13 млн грн
Уряд розпочинає програму оновлення української школи, питання інвестування в освіту залишається пріо...
Відбулося комісійне обстеження території на предмет можливості влаштування тимчасового місця посадки...