k2FtbBdWr1

Учителі-логопеди дошкільних навчальних закладів району ділилися досвідом

1 (6)

 

У березні  на базі Кам’янка-Бузької РПМПК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів району на тему «Теорія і практика діагностичної та корекційної діяльності вчителя логопеда»

Засідання розпочала керівник методичного об’єднання Ткачишин Н.Б,, підкресливши особливу актуальність питання. У роботі засідання взяла участь завідуюча районної психолого-медико-педагогічної консультації Поломана М.В. Вона наголосила на тому, що основними завданнями вчителів-логопедів є своєчасна кваліфікована діагностика стану розвитку дитини, спрямована на раннє виявлення мовленнєвих порушень у дітей і надання їм своєчасної професійної допомоги. Методист  по дошкіллі  Магеровська Н.Ф. ознайомила з навчально-методичним посібником Ю.Рібцун “Дошкільнятко”.

Також вчителями-логопедами опрацьовано ряд інструктивно-методичних та нормативно-правових документів з питань корекційної освіти; ознайомлено з новинками педагогічної, методичної та корекційної літератури.

З метою обміну досвіду щодо планування сучасних форм корекційної роботи вчителі-логопеди організували педагогічний колаж «Я так роблю…».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ремонт доріг на території району
Зустріч учасників бойових дій на територіях інших держав
Українські IT-компанії взяли участь у найбільшій виставці комп’ютерно-інформаційних технологій
Налагодження конструктивного діалогу з громадою – одне з першочергових завдань керівництва району
Делегація аграріїв району взяла участь у обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників ...
Громаді Кам`янка-Бузької показали виставу "Наталка Полтавка"