k2FtbBdWr1

Засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

DSC02310 - Копія

6 червня керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська провела засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Кам’янка-Бузькому районі.

Комісія обговорила питання затвердження пропозиції щодо придбання квартири для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та особи з числа дітей-сиріт, які перебувають на квартирному обліку згідно з рішенням Кам’янка-Бузької міської ради. На придбання зазначеної квартири з бюджету Кам’янка-Бузької ОТГ виділено кошти в сумі 192 тис. гривень, очікуване фінансування з обласного бюджету – 288 тис. гривень.

Працівниками служби у справах дітей проводилась відповідна робота щодо підбору житла, яке по всіх критеріях підходить для придбання даній родинній групі.

Вивчивши надані службою у справах дітей матеріали, комісія вирішила подати на розгляд Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області пропозицію, щодо придбання квартири для дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини-сироти з проханням виділити фінансування з обласного бюджету в сумі  288 тис. грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: