k2FtbBdWr1

Засідання районної комісії

Woman Balancing Her Checkbook

Щотижнево у Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації проводяться засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій та інших соціальних виплат, на які запрошуються суб’єкти господарювання, котрі виплачують заробітну плату у розмірі, меншому встановленого законодавством рівня.

З метою збільшення розміру середньомісячної заробітної плати працівникам протягом квітня – червня цього року на засіданнях члени комісії поспілкувалися із 14-а роботодавцями – юридичними та фізичними особами – підприємцями Кам’янеччини. Зокрема у червні місяці було заслухано інформацію щодо 8-ми суб’єктів господарювання.

Їм було звернуто увагу на необхідність вчасної виплати заробітної плати працівникам відповідно до норм чинного законодавства та у розмірі, не меншому законодавчо встановленого мінімуму. Під час нарад наголошується, що необхідно проводити активну роботу щодо соціального захисту працівників, забезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці, зростання рівня середньої заробітної плати працюючих та стимулювання створення нових робочих місць. Тим паче, що на законодавчому рівні для цього створено всі необхідні передумови. Так, з початку цього року відбулося зменшення навантаження на фонд оплати праці – зменшено розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до 22 відсотків.

Водночас легалізація тіньових робочих місць та офіційна виплата заробітної плати згідно з діючими нормативними актами сприятиме не тільки соціальній захищеності працівників, а й збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

При цьому постійно акцентується, що для того, аби втримати своїх працівників, роботодавці повинні не лише забезпечувати виплату заробітної плати у мінімальному розмірі, а підвищувати її до середньообласного показника по галузях економіки.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: