k2FtbBdWr1

Заступник голови райдержадміністрації зустрівся з мешканцями села Неслухів

DSC00615

Мешканці села Неслухів завжди відповідально ставляться до зустрічей з представниками влади. Цього разу у селян також накопичилось достатньо запитань, відповіді на які вони воліють почути з перших вуст. Можна сказати, що неслухівчани в цьому плані не почувають себе обділеними. Традиційно конструктивно розпочалась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського з мешканцями Неслухівської сільської ради. На зустріч з керівництвом зійшлися депутати та актив села.

Присутні обговорили питання впровадження децентралізації влади, порядку нарахування субсидій, реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Серед актуальних питань, які турбують жителів: розроблення і затвердження Генерального плану села Неслухів, облаштування тротуарів, завершення ремонтних робіт на дорозі державного значення «Миколаїв-Бібрка». Також неслухівчан хвилювали питання забезпечення дитячого садочку дровами, придбання обладнання для Неслухівської ЗОШ I-II ст. Андрій Станіславович зазначив, що цього року для школи буде закуплено проектор та замінено лінолеум у танцювальному класі. Просили допомоги селяни у вирішенні питання маршрутного сполучення Кам’янка-Бузька – Неслухів.

«Лише під час спілкування з громадою ми можемо реально почути і побачити ті проблеми, над якими нам потрібно гуртом працювати. Такі зустрічі продуктивні. Вони дозволяють безпосередньо бути в курсі питань, які найбільше турбують людей», – зазначив Андрій Вашківський.
Мешканці села Неслухів отримали відповіді на всі свої запитання, а зауваження громади були взяті до уваги.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: