k2FtbBdWr1

Завдяки проекту «Рука допомоги» у Львівській області стане на 6 підприємців більше

1

Шестеро учасників проекту «Рука допомоги» зі Львівської області отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи. Таке рішення ухвалила комісія з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, створена при Львівській облдержадміністрації.

Учасники проекту з Мостицького району, міста Львова та Дрогобича, завдяки фінансовій допомозі, побудують бізнес у сфері торгівлі, птахівництва та надаватимуть перукарські послуги.

Нагадаємо, на минулому засіданні комісії з реалізації проекту «Рука допомоги» 26 мешканців Львівської області затвердили бізнес-плани, на втілення яких отримають фінансову допомогу.

85 осіб вирішили працевлаштувати, 20 – залучити до громадських робіт.

Загалом на Львівщині заявки на участь у проекті подали понад 400 громадян.

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА та центри зайнятості продовжують приймати заяви на участь у проекті та супроводжують кожного охочого повернутися на ринок праці.

Довідково:

Пілотний проект «Рука допомоги» реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку у Львівській, Полтавській та Харківських областях.

Головна мета проекту – повернути на ринок праці непрацюючих працездатних громадян, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та внутрішньо переміщених осіб.

За підсумками реалізації пілотного проекту, який завершиться у 2018 році, розроблять законопроект для застосування успішного досвіду на всій території України. Запровадження нових механізмів дозволить суттєво знизити рівень безробіття в країні, зменшити соціальну напругу в регіонах, де відбувається скорочення працівників через падіння виробництва, створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області виділено кошти для виплати допомоги на догляд за інвалідом I чи II груп внаслідок психічно...
Досвід Львівщини з підтримки агросектору можуть поширити на інші регіони
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки відкрили сучасний Центр імітаційного моделюванн...
На Самбірщині відкрили оновлений спортивний майданчик
На благодійному аукціоні виручили майже 90 тис гривень для допомоги вихованцям інтернату