k2FtbBdWr1

Завершилось проведення аукціонних торгів необробленою деревиною

1

Завершилось проведення аукціонних торгів необробленою деревиною заготівлі другого кварталу 2018 року. Відповідно лісогосподарські підприємства завершили формування виробничої програми.

Отже, у другому кварталі планується до заготівлі 184,7 тис. м3 деревини, в т. ч. 139,9 тис. м3 від рубок головного користування.

На власну переробку буде використано 49,1 тис. м3 необробленої деревини; на власні потреби – 4,3 тис. м3; для потреб соціальної сфери – 35,8 тис. м3 лісопродукції.  Усі підприємства передбачили у своїх програмах забезпечення паливними дровами об’єкти соціальної сфери, для місцевого населення – діловою деревиною для ремонтів та будівництва житла, для забезпечення потреб учасників АТО та їх сімей.

Для потреб деревообробної промисловості на аукціонні торги було виставлено 81,6 тис. м3 необробленої деревини, з якої було реалізовано 70 тис. м3, або 85,8 %. Це свідчить про досить високий попит на необроблену деревину на внутрішньому ринку.

З метою більш повного забезпечення переробників сировиною, у квітні – травні місяці планується проведення додаткового аукціону з продажу необробленої деревини заготівлі другого кварталу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Упродовж травня "Служба 112" опрацювала понад 10 тисяч звернень
Скловиробників Львівщини привітали з професійним святом
«Кожен п’ятий долар надходить в область від експорту продуктів переробки деревини», - Олег Синютка
У День Незалежності мешканців області запрошують відвідати «Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН...
“Присудження премії Сахарова Олегу Сенцову – це дуже важливо не лише для нього, а для усіх політв’яз...
На Львівщині створили ще одну прийомну сім'ю