k2FtbBdWr1

Збереження української та польської історичної спадщини обговорили із Першим заступником Міністра національної оборони Польщі

1

У середу, 14 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Першим заступником Міністра національної оборони Республіки Польща Міхалом Дворчиком.

Обговорили зокрема, розслідування інциденту із підпалом будівлі загальноосвітньої школи у м. Мостиська у травні цього року.

Олег Синютка також подякував гостеві за чітку позицію і підтримку України владою Польщі, зокрема, під час відзначення Свята національної пам’яті у польському Перемишлі.

Під час розмови керівник області наголосив, що прояви вандалізму на території України та Польщі – провокації агресора, який прагне пересварити українців та поляків.

«На Львівщини немає жодних проявів антипольських настроїв. Ми навпаки робимо усе, щоб спільна історична пам’ять наших держав була належно вшанована», – наголосив Олег Синютка.

Із думкою голови ОДА погодився й Міхал Дворчик. Він також наголосив на важливості проведення спільних українсько-польських заходів.

Також сторони обговорили проблему врегулювання черг на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Турянський представив нового керівника медичної галузі Львівщини
Заходи енергозбереження у галузі медицини
У Львові відбулась нарада працівників дошкільної освіти області
Олег Синютка та громадські активісти обговорили питання інформаційної безпеки та митниці
Президент нагородив українських воїнів, які відзначилися у захисті України від агресора
Максим Козицький закликає мешканців Львівщини не підпалювати сухостій (ВІДЕО)