k2FtbBdWr1

Земельні аукціони: майже 4 млн гривень від оренди 81 земельної ділянки

1

За результатами земельних аукціонів, організованих у 2016 році Держгеокадастром Львівщини, було реалізовано право оренди 81 земельної ділянки державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1,45 тис га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,9 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

“Від початку року відбулося 16 земельних аукціонів, організованих фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами цих аукціонів спостерігаємо динаміку збільшення зацікавленості потенційних покупців, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. У результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, що обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів”, – зауважив начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

На останньому земельному аукціоні, що відбувся вчора, 7 липня, продано право оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 21,57 га. У результаті торгів ціна оренди цих земельних ділянок зросла до 122,94 тис грн (стартова ціна – 98,55 тис грн). Переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 14 липня цього року. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: