k2FtbBdWr1

Жодних перевантажених фур на дорогах Львівщини – від агровиробників

1

Виробники сільськогосподарської продукції Львівщини найсумлінніше дотримуються регламентів і правил вантажних перевезень дорогами загального користування. Така ситуація зберігається вже не перший місяць, зокрема завдячуючи, виконанню зобов’язань Меморандуму про співпрацю в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції в області.

Про це розповіла заступник голови ОДА Ірина Гримак.

Для прикладу, лише за вчора, 7 вересня, інспектори обласного управління Укртрансінспекції спільно із працівниками нацполіції перевірили 40 фур у Радехівському районі. Усі транспортні засоби пройшли контроль пересувного габаритно-вагового комплексу. Жодна із машин не перевищила дозволених норм щодо загальної маси.

“Ми висловлюємо подяку аграріям та перевізникам, які з розумінням ставляться до обмежень, не порушують законодавство та, що саме головне, не руйнують дорогу”, – зазначила Ірина Гримак.

Нагадаємо, що Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо організації перевезень сільськогосподарської продукції автошляхами загального користування Львівської області укладений між Львівською обласною державною адміністрацією та великими сільськогосподарськими підприємствами 1 жовтня 2015 року. Він спрямований на запобігання руйнації автомобільних доріг загального користування, підтримання їх у належному експлуатаційному стані та ефективного використання автомобільного транспорту для перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції, недопущення втрат вирощеного урожаю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: