k2FtbBdWr1

Жовтанецьку ОТГ «окупував» загін посадовців служби зайнятості

 

З метою наближення соціальних послуг служби зайнятості до клієнтів нещодавно фахівці Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ організували та провели виїзну акцію у Жовтанецьку об’єднану територіальну громаду.

Під час заходу мешканці ОТГ просто неба мали змогу отримати відповіді на різноманітні питання. Заступник директора держустанови Вікторія Сав’як розповіла присутнім про проект «Рука допомоги», мета якого не лише надати реальну можливість для малозабезпечених і вимушених переселенців стати підприємцями, але й допомогти розширити господарську діяльність тим, хто вже давно поповнив лави бізнесменів.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила жителів громади з актуальними вакансіями, повела мову про пошук праці за допомогою Інтернет-ресурсів тощо. А для місцевих працедавців цікавими стали відомості про новітні сервіси служби зайнятості та переваги реєстрації у «Електронному кабінеті».

Своєю чергою, Вікторія Ніконова, начальник відділу активної підтримки безробітних, надала вичерпну інформацію для осіб, що виявили бажання завітати до ЦЗ з метою подальшого пошуку роботи. Також мешканці села Жовтанці дізналися про можливість запису на прийом до спеціаліста завдяки онлайн-сервісу «Електронна черга» та скористатися вкладкою «Електронний кабінет пошуковця роботи».

Сподіваємося, що заходи такого формату допоможуть краянам краще орієнтуватися у ситуації на ринку праці та використовувати всі свої можливості задля успішного вирішення питань зайнятості.

Ірина Чубінська,

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями

Кам’янка-Бузької районної філії

Львівського обласного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: